Kontakt

Kateřina Pánková

  • Petrovice nad Orlicí 60
  • 517 21, Týniště nad Orlicí

  • mobil:
    602 301 211
  • ICQ:
    291-741-122
  • e-mail:
    [email protected]

Nemocné sheltie v ČR

nemoci.shetlandska-hvezda.cz



Facebook

JSME ČLENY
Eukanuba club



Naše výstavní úspěchy

Amethrickeh Apparition (Pinto)

Datum Místo Rozhodčí Umístění
3. 10. 2015 OV Džbán K. Hořák V1, vítěz třídy veteránů
16. 5. 2015 Krajská výstava Hradec Králové Milan Krinke Výborná 1, vítěz třídy veteránů
2014 TOP SHELTIE 2013 SK 7. místo v kategorii psů (všechny body ze třídy ve
11. 5. 2014 Klubová výstava Lučenec István Székely (HU) V1 ve veteránech
10. 5. 2014 Jubilejní klubová výstava Lučenec Timea Kakas (HU) Výborný 1, BIS veterán
2013 TOP SHELTIE 2011 CZ - všichni psi SHELTIE CLUB CZ 2. místo
2013 TOP SHELTIE 2011 CZ - VETERAN KLUB CHOVATELŮ KOLIÍ A ŠELTIÍ PRAHA 1. místo
Splněna podmínka pro veteránšampion Chorvatska
24. 11. 2013 Zagreb ... Best Veteran, BOB!!! - dokončen Veteran CH Chorvatska
24. 11. 2013 Zagreb ... Best Veteran
9. 11. 2013 KV Mladá Boleslav Lisa Pettitt (GB) V1 ve veteránech a nejlepší zlatá šeltie!
Splněna podmínka pro veteránšampion ČR
3. 11. 2013 Praha I. Němečková V1, BOV
2. 11. 2013 Praha E. Soltesz (AT) V1, BOV
12. 10. 2013 Praha - Džbán M. Václavík V1, Vítěz třídy veteránů
16. 6. 2013 Lučenec (SK) MVDr. G. Ridarčíková (SK) V1, CC, Vítěz speciální výstavy 2013
6. 5. 2012 Řepeč u Tábora Blaž Kavčič (SLO) V3
5. 5. 2012 Praha M. Krinke V2, r. CAC
14. 4. 2012 Hurbanovo (SK) V. Javorčík (SK) V2, r. CAC
2011 TOP SHELTIE 2011 CZ KLUB CHOVATELŮ KOLIÍ A ŠELTIÍ PRAHA 2. místo
2011 TOP SHELTIE 2011 CZ Český klub chovatelů sheltií, o. s. 2. místo
2011 TOP SHELTIE 2011 SK 1. místo
19. 11. 2011 Nitra ?? V2, r. CAC
6. 11. 2011 Praha Eerola Piävi (FIN) V1, CAC, nejlepší pes, BOB, 2. BIS + nejlepší zlatá šeltie
1. 10. 2011 Praha O. Dolejšová (CZ) V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz
18. 9. 2011 Pinto finished Poland champion!
18. 9. 2011 Lodz (PL) Malcolm Hart V1, CAC (5)
10. 9. 2011 Chropyně Misterka-Kluska Wieslawa (PL) V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
3. 9. 2011 Pardubice Johnny Andersson (SWE) V1 (třída čestná - nezadává se titul)
16. 7. 2011 Mladá Boleslav Waldemar Mrowiec (PL) V2
16. 6. 2011 Hradec Králov= Tibor Havelka (SK) V1 (třída čestná - nezadává se titul)
30. 4. 2011 Hurbanovo (SK) Elena Balázsovis (HU) V1, CAC
28. 2. 2011 Legnica (PL) Sandra Wigglesworth (GB) V3
15. 1. 2011 Pinto was finished INTERCHAMPION.
16. 1. 2011 Sofie (BG) Georgi Hristozov (BG) V1, CAC, CACIB, BOB
15. 1. 2011 Sofie (BG) Georgi Apostolov (BG) V1, CAC, CACIB, BOB, 4BIG
9. 1. 2011 Olomouc (CZ) O. Vondrouš (CZ) V1, CAC, Národní vítěz
5. 12. 2010 Wels (AT) Phylis Poduschka-Aigner (A) V2, r. CAC, r. CACIB
4. 12. 2010 Wels (AT) Brigitte Bregenzer (A) V2, r. CAC
16. 10. 2010 Praha K. Frankenberger (D) V2, r. CAC
17. 10. 2010 Praha H. Steinmetz(D) V2, r. CAC
11. 09. 2010 Chropyně Anna Dzidt (PL) V1, CAC, Vítěz Chropyně
4. 9. 2010 Pardubice Liz Beth C Liljeqvist (SWE) V1, CAC (9) = finished Czech champion
22. 8. 2010 Bratislava (SK) Mach Lisbeth (CH) V1, CAC, r. CACIB = finished Slovakia champion
21. 8. 2010 Bratislava (SK) Denis Kuzelj (BG) V1, CAC, r. CACIB
6. 6. 2010 Nitra (SK) A. Kováčová (SK) V3
5. 6. 2010 Nitra (SK) G. Ridarčíková (SK) V2, r. CAC (4)
4. 6. 2010 Senec (SK) T. Havelka (SK) V3
22. 5. 2010 Litoměřice Dolejšová Olga V1, CAC, CACIB, BOB (3rd in class, 32 shelties)
16. 5. 2010 Bratislava (SK) Judit Korózs-Papp (HU) V1, CAC
15. 5. 2010 Řepeč u Tábora Margaret Lambert (UK) V3 (7)
10. 4. 2010 Ostrava Leoš Jančík VD4
3. 4. 2010 Mladá Boleslav A. Polgar V2
7. 2. 2010 Brno J. Matějek V4
6. 2. 2010 Brno D. Fialová V2 r. CAC
10. 1. 2010 Olomouc Ing. Ivana Němečková V2, r.CAC (3)
6. 12. 2009 Wels (AT) Milan Krinke (CZ) V2, r. CACA, r. CACIB (4)
5. 12. 2009 Wels (AT) Mlada Svobodová (CZ) V3 (5)
7. 11. 2009 Praha M. Václavík V1, CAC, CACIB (6)
9. 10. 2009 Bratislava (SK) Otakar Vondrouš (CZ) V1, CAC, BOB (3 in class, 24 s
8. 10. 2009 Bratislava (SK) Muntean Petru (RO) VD
3. 10. 2009 Mladá Boleslav MVDr. Eva Fialová (CZ) V1, CAC (3)
13. 9. 2009 Chorzow (PL) Brian Hawkins (UK) V1, CWC
12. 9. 2009 Świerklaniec (PL) Eva Eriksson (SWE) V1, CWC
5. 9. 2009 Pardubice Bozena Czempas (PL) V (11)
29. 8. 2009 Mladá Boleslav MVDr. V. Fiala V4
23. 8. 2009 Brno Andraš Polgar + Leoš Jančík V1, VT, KV, 1. BIG
18. 7. 2009 Mladá Boleslav Mlada Svobodová (CZ) Open - V2, r. CAC
27. 10. 2007 Championship Show K. Hateley (UK) Graduate - 1 (6)
30. 9. 2007 Belfast Dog Show Society - All Breed Championship Ursula Langer (DE) Post Graduate - 1 (3)
22. 9. 2007 Open Show S. Sangster (UK) Graduate - 2 (4)
??. 8. 2007 Richmond Championship Show Sally Atkins (UK) Yearling - 2 (8)
??. 8. 2007 Bournemouth Championship Show M. Beeney (UK) Yearling - Res (7)
23. 7. 2007 Leeds Championship Show D. Pearson (UK) Yearling - 3 (12)
??. 7. 2007 National Working and Pastoral breeds J. Ewing (UK) Yearling - 2 (7)
??. 6. 2006 South Wales Jebbek Assiciation Championship Show 2 Janet A. Ferris (UK) Yearling - VHC (7)
??. 6. 2007 Windsor Championship Show A. Wight (UK) Yearling - VHC (11)
??. 6. 2007 Blackpool Championship Show E. Robinson Yearling - 2 (5)
??. 5. 2007 Welks Vic Salt (UK) Yearling - VHC (12)
??. 5. 2007 SKC Championship Show Keith Nathan (UK) Yearling - 3 (8)
??. 4. 2007 Working & Pastoral breeds of Scotland, Championshi P. Healy (UK) Graduate - 3 (8)
??. 3. 2007 Scottsh breeds Cacine Club J. Mayhew (UK) Junior - Res (6)
18. 3. 2007 Shetland Sheepdog Club of Wales Championship Show I. Beaden (UK) Junior - 5 (9)
8-11. 3. 2007 Crufts M. Bathurst (UK) Special Jun. - Res (16)
27. 1. 2007 Open Show M. Baillie (UK) Junior - 2 (4)
7. 1. 2007 Northern Counties Shetland Sheepdog Club - Open S R. Scubley (UK) Junior - 3 (4)
??. 1. 2007 Manchester Championship Show Kevin Young (UK) Junior - 1 (9)
??. 11. 2006 Working & Pastoral breeds of Scotland M. E. Jackson (UK) Junior - 2 (3)
28. 10. 2006 Championship Show M. Botham (UK) Junior - 3 (13)
29. 7. 2006 Open show M. Raymond (UK) Puppy - 1 (4) - Best Puppy Dog
??. 7. 2006 Leeds Championship Show A. Speding (UK) Puppy - Res:1 (9)
??. 7. 2006 East of England, Championship Show A. Latimer (UK) Puppy – 3 (8)
9. 7. 2006 SWKA Sandra Giddings (UK) Minor Puppy Dog - 1 (3)