Kontakt

Kateřina Pánková

  • Petrovice nad Orlicí 60
  • 517 21, Týniště nad Orlicí

  • mobil:
    602 301 211
  • ICQ:
    291-741-122
  • e-mail:
    [email protected]

Nemocné sheltie v ČR

nemoci.shetlandska-hvezda.cz



Facebook

JSME ČLENY
Eukanuba club



Naše výstavní úspěchy

CHARLOTA GOLD ze Sedlmajerovy vily (Pilinka)

Datum Místo Rozhodčí Umístění
16. 10. 2010 Praha K. Frankenberger (D) V2
17. 10. 2010 V2 H. Steinmetz(D) V2
11. 9. 2010 Chropyně Anna Dzidt (PL) V1, nej veterán
4. 9. 2010 Pardubice Liz Beth C Liljeqvist V2
6. 6. 2010 Nitra (SK) A. Kováčová (SK) V1, Víťaz stredoeurópskeho pohára veteránov
5. 6. 2010 Nitra (SK) G. Ridarčíková (SK) V1, Grand Prix Slovakia veteran winner
4. 6. 2010 Senec (SK) T. Havelka (SK) V1
22. 5. 2010 Litoměřice Dolejšová Olga V1, nej veterán
16. 5. 2010 Bratislava (SK) Judit Korózs-Papp (HU) V1, Central-East European Veteran Winner
15. 5. 2010 Řepeč u Tábora Margaret Lambert (UK) VD3
3. 4. 2010 Mladá Boleslav A. Polgar V1, VT, Nejlepší veterán
31. 1. 2010 Šampion šampionů 2009 - TOP HOTEL, Praha Beradze I. (GRO)
9. 10. 2009 Bratislava (SK) Otakar Vondrouš (CZ) V1 = Slovak Veteran Champion
8. 10. 2009 Bratislava (SK) Ligita Zake (LV) VD
3. 10. 2009 Mladá Boleslav MVDr. Eva Fialová (CZ) V2
5. 9. 2009 Pardubice Bozena Czempas (PL) V1, Best Veteran Club Show
18. 7. 2009 Mladá Boleslav Mlada Svobodová V1, Best Veteran
7. 6. 2009 Nitra (SK) Ildikó Muzslai (HU) V1, BIS VETERAN
6. 6. 2009 Nitra (SK) Judit Korosz-Papp (HU) V1
16. 5. 2009 Řepeč u Tábora ELENA BALÁZSOVIC (HUN) V1, Best Veteran
25. 4. 2009 České Budějovice Tibor Havelka (SK) VD3 open class
7. 3. 2009 České Budějovice Tibor Havelka (SK) V1, Class Winner
8. 2. 2009 Brno M. Reclicki (PL) V1, Best Veteran
7. 2. 2009 Brno Mlada Svobodová V2 (7) open class
11. 1. 2009 Olomouc MVDr. V. Fiala V1, Best Veteran
6. 12. 2008 Nowa Ruda (PL) Grzegorz Robak V2 (2), veteran class
15.11.2008 Praha Mgr. Dana Fialová VD2 (3)
14. 9. 2008 Chorzow (PL) Charlotte Hoier (DEN) VD2 (5)
13. 9. 2008 Świerklaniec (PL) Stella Clark (UK) VD
30. 8. 2008 Mladá Boleslav Ing. Leoš Jančík VD2 (3)
24. 5. 2008 Litoměřice Mgr. Dana Fialová V3 (5)
3. 5. 2008 Řepeč u Tábora Dina von Hahn (DE) V2, r.CAC (5)
20. 4. 2008 České Budějovice PhDr. Vladimír Mojžíš V3
5. 4. 2008 Brno MVDr. Eva Fialová V (9)
9. 2. 2008 Brno Ruth Wagner (Lux) V4 (6)
1. 12. 2007 Nowa Ruda (PL) Anna Kochan (PL) VD2
17. 11. 2007 Praha Otakar Vondrouš V3 (5)
29. 9. 2007 Pardubice Päivi Eerola (F) V1, CAC (9)
15. 9. 2007 Liberec Josef Němec V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
1. 9. 2007 Mladá Boleslav Mlada Svobodová V1, CAC, CACIB (5)
6. 5. 2007 Banská Bystrica (SK) Dr. Angela Kováčová (SK) V2, r.CAC
17. 9. 2006 Pardubice Joanna Adamowska (PL) VD
22. 7. 2006 Mladá Boleslav MVDr. Eva Fialová V2, r.CAC
9. 4. 2006 Brno Ing. Ivana Němečková V2, r.CAC
17. 9. 2005 Pardubice Krystyna Szulc (PL) V1, CAC
3. 9. 2005 Mladá Boleslav I. Salimovič (HR) V2, r.CAC
12. 6. 2005 Trenčín (SK) T. Gellén V3
11. 6. 2005 Trenčín (SK) S. Szabó V3
16. 4. 2005 Hradec Králové Petr Řehánek V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
9. 4. 2005 Brno Mlada Svobodová V4
18. 9. 2004 Pardubice MVDr. Eva Fialová V2
22. 8. 2004 Bratislava (SK) Sliwka Piotr (PL) V1 CAC SK
21. 8. 2004 Bratislava (SK) Ridarčíková Gabriela(SK) V1 CAC SK
24. 7. 2004 Mladá Boleslav Jiří Pětioký VD4
19. 6. 2004 Řepeč u Tábora J. Matějek VD4 (6)
29. 5. 2004 Chropyně M. Václavík VD
17. 4. 2004 Brno Judit Papp (HU) V4 (12)
5. 10. 2003 Praha - Džbán Dina Korna (EST) V
6. 9. 2003 Mladá Boleslav Vladimír Mojžíš V3
26. 7. 2003 Mladá Boleslav Jiří Pětioký V1
22. 6. 2003 Řepeč u Tábora Mlada Svobodová V2, r.CAC
18. 5. 2003 Hradec Králové Petr Řehánek V
17. 5. 2003 Chropyně Mlada Svobodová V2, r.CAC
12. 4. 2003 Benešov u Prahy MVDr. Eva Fialová V